PRODUKTY
Videa

Zde najdete několi názorných videí, jak používat Franklin Balls v jezdectví.
Kromě jednoho videa jsou všechna videa v němčině nebo angličtině.

Franklinova metoda pro jezdce / přestavení

(video je v angličtině). Jezdci, musí ovládat spojit svou mysl s tělem. A to je někdy ten největší problém. Musí být schopni využít své vlastní sportovní schopnosti, aby mohli správně ovládat velké zvíře jako je kůň. Musí být schopni rozvíjet své mentální, emocionální a intuitivní schopnosti spolu se svou fyzickou silou, aby to dokázali efektivně. Z tohoto důvodu je Franklinova metoda úspěšná v tom, že pomáhá jezdcům okamžitě vidět hmatatelné výsledky.

Ježdění s Franklin Balls Soft na jezdeckém padu / dečce

Jak používat Franklin Balls při jízdě na koni

(video je v angličtině)

Pohybový trénink s Franklin Balls / přestavení

(video je v němčině)

Oprava křivého sedu s míčky Franklin Original Balls

(video je v němčině)

Jak zlepšit uvolněnost pánve a beder s Franklin Mini Roll

(video je v němčině) Pozn. Ve videu to vypadá, že jezdkyně místo houpání v sedle skáče koni na hřbetě. Světě div se, ať to vypadá jak to vypadá, protože jezdkyně nedopadá plnou vahou do sedla, ale na míček, který mezi sedlem a pozadím jezdkyně pruží, koni tento stav NENÍ nijak nepříjemný. Každý i zkušený jezdec, který usedne poprvé na míček nebo váleček je navíc překvapen, jak vlastně své tělo při jiných pohybech než je zvyklý nezná a někdy mu dělá problém tyto pohyby korigovat.

Houpejte se v sedle část 2 s Franklin Fascia Roll

(video je v němčině) Pozn. Pokud jste shlédli předešlá videa, na tomto videu už je dobře vidět, jak jezdkyně vystřídala při natáčení několik možností jízdy s míčky a další jízdu tentokrát s Fascia Roll zvládá její tělo mnohem lépe. Po vyndání válečku už sedí mnohem lépe a klidněji.

Zmobilizujte své rameno s Franklin Ball Soft

(video je v němčině)

Zmobilizujte svá stehna s Franklin Universal Mini Balls

(video je v němčině)