SPOLUPRACUJI
& doporučuji

Spolupracuji s:

IN MEMMORY

Miloslav Příhoda st.

Trenér všestranosti s dlouholetými zkušenostmi.

Česká hiporehabilitační společnost

Nezávislá a uznávaná organizace garantující odbornou hiporehabilitační praxi.

Working Equitation Česká republika, z.s.

Nezisková organizace, která zastřešuje v České republice jezdeckou disciplínu Working Equitation (WE) (pracovní jezdectví).

725 958 257

Anna Klímovičová - Osteopatie koní

Osteopatie koní je manuální terapie, při které se kůň vyšetřuje ze všech možných aspektů (kosti, svaly, vazy, fascie, viscerální systém, psychika). Cílem osteopatie je v první řadě správná diagnostika (hledání příčiny, ne následků) a ošetření pacienta.

739 636 667

MVDr. Helena Pokorová (Enenkelová)

Chiropraxe koní a psů, somatopsychologie koní, terapie bolesti a chronických stavů lidí. Autorka publikací Drezura se svědomím a Somatopsychologie koní.

Chiropraxe je metoda manuální terapie, která dokáže zjistit a přesně lokalizovat změny biomechaniky mezi jednotlivými klouby. Zbavuje bolesti, obnovuje pohyblivost, umožňuje tělu znovu nastolit rovnováhu.

606 309 281

Marie Urychová

Náprava chodidel, masáže, samomasáže, cvičení na páteř a klouby lidí.
Vráž u Písku 35, 397 01 Písek

728 036 509

Mám vyzkoušeno a mohu doporučit:

Podkova pro štěstí.cz

První a jediný internetový obchod, který nabízí speciálně ošetřené PRAVÉ podkovy přímo od koní. Vybírat můžete i z dalších originálních výrobků, nebo si nechat vyrobit dárek podle Vašich představ a udělat tak radost nevšedním dárkem sobě nebo někomu blízkému.

Český Bezudidlový Spolek

Český bezudidlový spolek je tu pro všechny, kteří se zajímají o jízdu bez udidla. Hlavní činností spolku je správa a organizace bezudidlových závodů v anglickém i westernovém ježdění. Vzdělávání jezdců v bezudidlovém jezdectví a dále například mezinárodní propojení s ostatními spolky se stejnou filozofií.

AIVA provazové vybavení

Nejen provazové vybavení pro koně, zakázková ruční výroba originálních výrobků pro koně a psy.

Baloun flexisaddles

Flexi sedla pro koně a jezdecké pady.

Koňské knihy

Všechny dostupné koňské knihy na jednom místě.

HABIBI pro koně

Speciální směsi Habibi, které Vám mohou pomoci jak při prevenci, tak i při chovu koní se speciálními nároky.

Mám zde zkušenosti s Organickým selenem, který je opravdu kvalitní. V kyblíku nechybí praktická lopatička a na víku je originální nálepka kam si dopíšete jméno koně a dávkování. Při krmení více koní praktické.

PAVO  krmivo pro koně

Holandské krmivo pro koně. Krmím musli Nature´s Best, pěkné bezprašné a v chladném i zimním počasí po tréninku Slobber Mash, který je vhodný jako zotavení po zátěži, koně zahřeje a velmi jim chutná.

Koňské bylinky

Bylinkové směsi a krmiva pro koně.

Portál Koně česky

Né každý ovládá cizí jazyky. V České republice postrádám stále kvalitní výuková a vzdělávací videa, která jsou v zahraničí lépe dostupná. Portál koněčesky.cz se slouží jako platforma pro přístup ke zdrojům informací, které nejsou dostupné v češtině.