PRODUKTY FRANKLIN BALLS

Dostupné produkty k prodeji:


Franklin Fascia Roll

(fasciový váleček)

Tento váleček je naplněn vodou a je pojmenován podle toho, že výrazně zvyšuje citlivost fascií. Při použití tohoto válečku trénujete komplexní síť fascií svalů a cév. Zahřátím válečku lze docílit příjemného pocitu uvolnění.

Franklin Mini Roll

(malý váleček)

Franklinův malý váleček funguje jako podpora a úleva pro zádové svaly, páteř a oblast nohou a ramen. Je vhodný pro trénování pánevního dna. Díky jehlovému ventilu si můžete nastavit hustotu naplnění ( měkký / tvrdší).

Franklin Fascia Toner

(fasciový váleček masážní)

Masážní váleček tvarem připomínající ,, skořápku arašídu". Na jeho povrchu jsou malé pružné hroty, které stimulují masáž a senzomotorickou stimulaci, zvyšují cirkulaci krve v těle a uvolňují napjaté svaly. Díky jehlovému ventilu si můžete nastavit hustotu naplnění ( měkký / tvrdší).

Franklin Original Ball Set

(sada originálních Franklinových míčků)

Tyto smaragdově zelené míčky s texturou a prohlubní jsou vhodné pro mobilizaci svalů a aktivaci svalové soustavy. Mohou být využity i pro senzomotorické tréninky, koordinaci, povědomí o vlastním těle.

Franklin Ball Soft Set

(sada Franklinových měkkých míčků)

Tyto oranžové míčky jsou speciálně navrženy pro práci s pojivovými tkáněmi a fasciemi. Je vhodný pro lidi se zvýšenou citlivostí, kterým by mohl být napřiklad nepříjemný Original franklin-Ball. Jejich povrh je hladký a poskytuje hluboké pronikání do svalů aniž by působily rušivě na měkkou tkáň.

Franklin Universal Mini Ball Set

(sada Franklinových universálních malých míčků)

Tato sada dvou menších červených míčků je ideální pro masáž zúžených fascií. Míčky mají hladký povrch, stejně jako podobné větší oranžové míčky, ale menší průměr umožňuje hlubší a přesnější úlevu daného spouštěcího místa, zejména na nohou, ramenou, krku a chodidlech.

Franklin Easy Grip

(Franklinův reflexní míček)

Tyto míčky o průměru 12 cm se zaoblenými měkkými výstupky intenzivně relaxují svaly celého těla. Cvičení s pomocí Franklin Reflex Ball stimuluje pojivové tkáně a hlubší svalové vrstvy, které získávají větší více pružnost a jsou více aktivní.

Plush Ball

(Plyšový míček)

Jemný plyšový míček o průměru 10 cm naplněný akrylovým polyfilovým vláknem (měkký ale pevný). Má nejslabší intenzitu tlaku ze všech Franklinových míčků. Je navržen tak, aby poskytoval nízkotlakou masáž do mnoha oblastí těla včetně krku, boků, zad aj. Jeho vnější povrch je vyroben ze syntetického materiálu připomínající fleece a při stlačení nepruží (netlačí tvar zpět proti tělu).

TOGU Reflexní váleček

Ergonomický reflexní váleček naplněný vzduchem je ideální pro masáž nejen rukou, chodidel, nohou a hlavy, ale i celého těla. Jeho 5 mm vysoké výčnělky stimulují vnímání a působí velmi dobře pro mobilizaci, posílení krevního oběhu, reflexní masáž a relaxaci.

Zvýhodněný cvičební set

Zvýhodněný cvičební set s Franklin Balls & Rolls včetně ruční pumpičky a praktické tašky.

Zvýhodněná SOFT sada produktů Franklin

Zvýhodněná cvičební sada měkkých produktů Franklin Balls & Rolls včetně ruční pumpičky a praktické tašky dostupné v několika barvách.

Tato sada je zvláště vhodná pro citlivé jedince nebo pokud teprve začínáte s cvičením na zemi pomocí míčků.

Zvýhodněná FASCIA sada produktů Franklin

Zvýhodněná cvičební sada intenzivněji působících produktů Franklin Balls & Rolls včetně ruční pumpičky a praktické tašky dostupné v několika barvách.

Tato sada je zvláště vhodná pro intenzivnější práci se svaly a fasciemi, působí intenzivněji a více do hloubky svalů než produkty soft. Více citlivým jedincům nebo těm, kteří s ježděním / cvičením pomocí míčků teprve začínají a byly by jim tyto míčky nepříjemné doporučuji, nejdříve začít práci s měkkými míčky a následně až bude sval uvolněn a zvyklý na nový pohyb, přidat i tyto intenzivnější produkty.

Video kurz Automasáž s Franklin Balls & Rolls

Nejen k cvičení na zemi jsou však míčky vhodné. Výborně se hodí například na automasáž. Je pro pro Vás připraveno celkem 6 ukázkových videí, 6 kroků obsahujících postupy, na kterých se naučíte práci se sadou Franklin Balls pro zdraví celého Vašeho těla. K automasáži na videích jsou použity všechny míčky a válečky obsažené ve zvýhodněném cvičebním setu.

Příslušenství pro Franklin Balls a Franklin Rolls

U Franklin Balls a Franklin Mini Roll, které jsou plněné vzduchem se neobejdete bez ruční pumpičky s jehlovým ventilem. Do větší hustoty a pevnosti je tak snadno nahustíte, nebo je naopak můžete upustit pro větší měkkost. K příslušenství dále patří tašky bezpečnému uschování Vašich míčků.