Vaše tělo, to nejcennější co máte...

Speciální míčky navržené Ericem Franklinem, mají za cíl vylepšit nejen kondici člověka, ale především jeho koordinaci. Jsou ideální při cvičení Jógy, Pilates i při využití ve fyzioterapii a rehabilitaci těla.

Eric Franklin svou metodu poprvé zavedl na začátku 80. let jako nápaditou pohybovou výchovu. Tento sportovní pedagog, univerzitní učitel, tanečník a autor řady publikací kombinuje prvky různých teorií. Existuje celá řada výukových videi i publikací, do češtiny byla však přeložena pouze jedna - Jak se zbavit napětí. Franklinovy míčky jsou však využívány po celém světě i při cvičení jógy, pilates a jiných cvičení, o kterých již i v ČR víme mnoho a publikace jsou běžně dostupné a obsáhlé.


Dostupné produkty:

Tento váleček je naplněn vodou a je pojmenován podle toho, že výrazně zvyšuje citlivost fascií. Při použití tohoto válečku trénujete komplexní síť fascií svalů a cév. Zahřátím válečku lze docílit příjemného pocitu uvolnění.
Franklinův malý váleček funguje jako podpora a úleva pro zádové svaly, páteř a oblast nohou a ramen. Je vhodný pro trénování pánevního dna. Díky jehlovému ventilu si můžete nastavit hustotu naplnění ( měkký / tvrdší).
Tyto smaragdově zelené míčky s texturou a prohlubní jsou vhodné pro mobilizaci svalů a aktivaci svalové soustavy. Mohou být využity i pro senzomotorické tréninky, koordinaci, povědomí o vlastním těle a samomasáž.
Tyto míčky jsou speciálně navrženy pro práci s pojivovými tkáněmi a fasciemi. Je vhodný pro lidi se zvýšenou citlivostí, kterým by mohl být napřiklad nepříjemný Original franklin-Ball. Jejich povrh je hladký a poskytuje hluboké pronikání do svalů aniž by působily rušivě na měkkou tkáň.
Tato sada dvou menších červených míčků je ideální pro masáž zúžených fascií. Míčky mají hladký povrch, stejně jako podobné větší oranžové míčky, ale menší průměr umožňuje hlubší a přesnější úlevu daného spouštěcího místa, zejména na nohou, ramenou, krku a chodidlech.
Nepostradatelný pomocník pro Franklins-Balls a Mini-Roll. Všechny míčky a váleček naplněný vzduchem mají jehlový ventil pro individuální regulaci tlaku a hustoty naplnění. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny je pružný a po delší době používání nebo vystavení silnějšímu tlaku se lehce rozpíná.

Kombinací Vašeho odhodlání, využití pevnosti, flexibility a správného držení těla bude fungovat správně na 100%

0
%
ODHODLÁNÍ
0
%
FLEXIBILITY
0
%
VÝDRŽE
0
%
= SPOKOJENÉHO TĚLA